חדשות אקים

מבצע ההתרמה הארצי של אקים ישראל יוצא לדרך!

אקים ישראל מסייעת לכ-35,000 אנשים עם מוגבלות שכלית להשתלב בחברה הישראלית ולהיות שווים – שווים בדיור. שווים בתעסוקה. שווים בחינוך. שווים בתרבות ובפנאי.
בימים אלו מתקיים מבצע ההתרמה הארצי של אקים.
הצטרפו אלינו והקליקו כדי לסייע לילדים ולבוגרים עם מוגבלות שכלית להיות חלק מהחברה שלנו, שווים בין שווים.

קרא עוד »

“ביום שיגמר הכסף”, ספרו של יותם טולוב הוא קריאת חובה לכל מי שתומך באנשים עם מוגבלות

סיגל פרץ יהלומי, מנכ”לית אקים ישראל, קראה את ספרו של יותם טולוב (סופר ועו”ד בארגון בזכות לזכויות אנשים עם מוגבלות) ונותרה עם רושם עמוק. את הרשמים שלה מהספר ומחוויית הקריאה היא בחרה לשתף במאמר שכתבה. מוזמנים לקרוא ולשתף ואם אתם תומכים באדם עם מוגבלות, רוצו לקרוא את הספר.

קרא עוד »

תעודות הצטיינות הוענקו לעובדים המצטיינים של אקים לשנת 2021

באירוע חגיגי שבו ציינו את חג הפסח הבא עלינו לטובה, הוענקו תעודות הצטיינות לעובדי אקים המצטיינים. העניקו את התעודות יו”ר אקים, הרב ד”ר בני לאו ומנכ”לית אקים, סיגל פרץ יהלומי יחד עם מנהלי האגפים ומנהלי המסגרות. באירוע נכחו גם בני המשפחה של המצטיינים וחבריהם לעבודה

קרא עוד »

פיילוט המצלמות של אקים לשמירה על ביטחונם של האנשים, יצא לדרך!

כחלק מהפעילות של אקים לשמירה על שלומם ובטחונם האישי של האנשים המתגוררים במסגרות דיור, השקנו במהלך חודש מרץ בהוסטל אקים באבן יהודה, פיילוט ראשון מסוגו בארץ למצלום המרחבים הפרטיים בהוסטל, תוך שמירה מרבית על פרטיותם של הדיירים.

קרא עוד »

עדכונים מאקים וועד הורים ארצי בדיור התומך, בעקבות חשיפת פרשת ההתעללות במעון בני ציון

בימים האחרונים הלב של כולנו נשבר נוכח הפגיעה באנשים עם מוגבלות שכלית במעון בני ציון בראש העין. פרשת ההתעללות בבני ציון, היא קו פרשת המים. זהו יום שחור לחברה שלנו. היכנסו לקרוא על הצעדים שנקט ועד הורים ארצי בדיור בשיתוף אקים, עם חשיפת הפרשה

קרא עוד »