מתמודדים ביחד

המשנה למנכ"ל משרד הרווחה השתתף בטקס קביעת מזוזה בבית עיר שמש המחודש

אחרי שיפוץ ממושך חזרו דיירי בית עיר שמש של אקים בשכונת צהלה בתל אביב, לביתם המחודש. השבוע התקיים טקס קביעת המזוזה לבית בנוכחות המשנה למנכ"ל משרד הרווחה אבי מוטולה. היכנסו לקרוא על ביקורו של מוטולה בבית ובדירת אקים הסמוכה

קרא עוד »

שר הרווחה, איציק שמולי, בביקור ראשון בדירת הצעירים של אקים באשדוד

שר הרווחה, איציק שמולי, הגיע לביקור ראשון במערך הדיור של אקים באשדוד. השר ביקר עם צוותו בדירת הצעירים וזכו לקבלת פנים חמה ואוהדת. הם התקשו להסתיר את ההתרגשות מהבית המיוחד ומפועלה של אקים בעיר

קרא עוד »

המסגרות לתמיכה בילדים ואנשים עם מוגבלות שכלית נערכות לסגר בחגים

בערב ראש השנה נכנסה מדינת ישראל לסגר, לפחות עד שמחת תורה. המסגרות לתמיכה בילדים ובאנשים עם מוגבלות שכלית, ובהן מסגרות בהפעלת אקים, תמשכנה לפעול בהתאם להנחיות משרדי הבריאות והרווחה כדי להבטיח את שלומם של האנשים ואת בריאותם הפיזית והנפשית.

קרא עוד »

לא ניתן לקורונה לנצח אותנו!

אקים ממשיכה לפעול במלוא המרץ למען ילדים ואנשים עם מוגבלות שכלית, להכללתם בקהילתם ולהשמעת קולם. אנו זקוקים להתגייסות שלכם, במיוחד עכשיו, כדי לאפשר להם ולמשפחותיהם לחזור לשגרת חיים בצל מגיפת הקורונה.

קרא עוד »

שיעור במסירות – אנשי הצוות של הוסטל אקים באבן יהודה נכנסו לבידוד עם הדיירים

כשהאנשים המתגוררים בהוסטל אקים באבן יהודה נאלצו להיכנס לבידוד, 13 אנשי ונשות צוות לא חשבו פעמיים ונכנסו לבידוד יחד איתם. "הם חייבים בטיפול צמוד, לא הייו משאירים אותם לבד"

קרא עוד »

בצבא ובתעסוקה, בחינוך ובפנאי וכמובן בקהילה – אקים ישראל חוזרת לשגרה בצל קורונה

חודשיים אחרי שנסגרו בשל התפרצות הקורונה, מסגרות התעסוקה והפנאי של אקים חוזרות לפעול וכן חלק ממרפאות השיניים. בנוסף, סניפי אקים חוזרים גם הם לפעילות בקהילה. הפעילות אמנם תתקיים במתכונת שונה ותחת מגבלות הקורונה, אבל אין ספק שמדובר בבשורה משמחת לכל חברי אקים ומשפחותיהם ששיוועו לחזור לשגרה הברוכה.

קרא עוד »