סניף אור עקיבא

יו"ר

חווה אווה אזולאי

כתובת

מרכז הנוער אור עקיבא

טלפון

מייל

רכז/ת סנגור

ללי יעקב
laly@akim.org.il

אשת הוראה, גננת בחינוך המיוחד, בעלת תואר שני בחינוך, מאסטר באימון, מתמחה באימון ילדים ומבוגרים עם בעיות קשב וריכוז, מגשרת בתהליכי פירוד וגירושים.
בחרה להתנדב באקים מתוך קרבתה המיוחדת לאנשים עם מוגבלויות ולניסיון שלה בתחום. יו"רית סניף אור עקיבא מאז 2018 וממלאת את תפקידה באהבה רבה.

מתנדבי הסניף פועלים כבר שנים רבות. בשנת 2019 הוכר הסניף על ידי אקים ישראל כמוקד פעילות עצמאי.
מספר חברי הנהלה: 5
מספר מתנדבים: 5
לכמה ילדים ובוגרים עם מוגבלות שכלית נותן הסניף מענה: 40

  1. מועדון בוגרים אור עקיבא הוקם על ידי סניף אור עקיבא בשנת 2014. משנת 2018 המועדון מוכר וממומן  על ידי משרד הרווחה והעירייה וזוכה לליווי של הסניף. המועדון פועל בתוך מרכז הנוער ויש לו חלק מרכזי בפעילות בעיר, בשילוב פעילויות הצופים והש"שינים. 
  2. מסיבות דיסקו אזוריות – מתקיימות אחת לחודש וחצי על ידי פעילי הסניף. המסיבות מיועדות לבוגרים מעל גיל 18 מהקהילה וממסגרות דיור בקהילה באזור ומשתתפים בהן כ-80 איש. המסיבות מתקיימות ברחבה של מרכז הנוער, בשיתוף עם ש"שינים ובני נוער שמגיעים לרקוד איתם.
  3. קבוצת מסנגרים אור עקיבא – הקבוצה פועלת כ-4 שנים, וחבריה יוזמים פרויקטים רבים במהלך השנה, ומתנדבים בקהילה יחד עם שותפים שונים בעיר.
  4. יום המעשים הטובים – סניף אור עקיבא מוביל מזה כמה שנים פרויקטים קהילתיים גדולים בעיר כמו איסוף סלי מזון לנזקקים וחלוקתם, שיפוץ גינה בבית חם לנערה, בניית גינה קהילתית ועוד. כל אלו בשיתוף גורמים שונים בעיר כמו מרכז הנוער, תלמידים, גני ילדים, חיילים שווים במדים, מסנגרי אור עקיבא, חברות מתנדבות באזור ועוד.