אקים

Font SizeSCREEN

Profile

שנה גודל טקסט
שנה ניגודיות

   
דף הבית דוברות

Akim Home top09

  • akim-pres1.JPG
  • akim-pres2.jpg
  • akim-pres3.jpg

חזון עמותת אקים

לעשות את החברה הישראלית מקום טוב יותר לאנשים עם מוגבלות שכלית ולבני משפחותיהם. חברה מכבדת חמה ומקבלת המאפשרת מימוש עצמי מתוך הכרה בשונות ומחויבות לשיוויון הזדמנויות.

 

חברה מכלילה 

היא חברה חזקה

 

קו סיוע "הורים למען הורים"

1-800-399-333

ראשון, 31 יולי 2016 12:16

הודעות הדובר

Written by 
Rate this item
(0 votes)

כלי התקשורת הם אמצעי להעברת מסרים ולהעלאת מודעות. אנו נעזרים בתקשורת כשופר להעלאת מודעות לגבי אנשים עם פיגור שכלי ובני משפחותיהם, ועל ידי כך משקפים את פעילויות העמותה ומטמיעים עמדות חיוביות כלפי אוכלוסיית האנשים עם הפיגור השכלי- מנפצים את המחסומים, ממגרים את הבורות ומקרבים את אוכלוסיית האנשים עם הפיגור השכלי אל הקהילה. פעולות ההסברה והדוברות נעשות באופן יזום וארוך טווח, במטרה להעלות את המודעות בקרב הציבור הרחב, להוביל לשינוי עמודות הציבור וכפועל יוצא מכך לקדם את מעמדם של ילדים ואנשים עם פיגור שכלי בחברה הישראלית. העלאת המודעות נעשית בד"כ ביוזמות תקשורתיות שלנו ולעיתים בתגובות לפרסומים - ברמה הארצית והמקומית, הפעילות כוללת פרויקטים מתמשכים כמו מבצעים ממוקדים לשם השגת מטרות מיידיות. ישנה חשיבות גדולה לתקשורת בהובלת קמפיינים לשיפור זכויות של אנשים עם פיגור שכלי, מאבק ליום לימודים ארוך, תעסוקה של אנשים עם פיגור שכלי, ובכך להשפיע על מקבלי ההחלטות באמצעות יצירת לחץ ציבורי. מחלקת הדוברות באקים, אמונה על הקשר עם התקשורת על כל גווניה ואחראית על קמפיינים לפרסום אקים, אתר האינטרנט של אקים, הפקת עיתון היוצא בכל רבעון.

 

לפנייה לדובר אקים ישראל, אבי מספין   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Mail

לכל הידיעות החדשותיות באתר   Notes01

 

חומרי ההסברה של אקים ישראל:

pd     הזכות לזכויות
 pd    משפחה גדולה, מיוחדת במינה
 pd    שילוב בעולם העבודה
 pd    להרגיש בבית
pd   יצירה, תנועה והנאה


Read 2114 times Last modified on שלישי, 06 דצמבר 2016 20:19
Akimadmin

Quis fringilla quis cursus urna sed sed velit nunc metus condimentum. Et pretium nec magna eros id commodo ligula Phasellus Curabitur wisi. Lacus elit lorem ridiculus vitae tempus eget nibh ut risus et.

Website: www.joomlart.com
עוד בקטגוריה זו: סרטוני הסברה »
 
דף הבית דוברות