אקים

Font SizeSCREEN

Profile

שנה גודל טקסט
שנה ניגודיות

   
דף הבית אודות מטה מקצועי

Akim Home top09

  • akim-pres1.JPG
  • akim-pres2.jpg
  • akim-pres3.jpg

חזון עמותת אקים

לעשות את החברה הישראלית מקום טוב יותר לאנשים עם מוגבלות שכלית ולבני משפחותיהם. חברה מכבדת חמה ומקבלת המאפשרת מימוש עצמי מתוך הכרה בשונות ומחויבות לשיוויון הזדמנויות.

 

חברה מכלילה 

היא חברה חזקה

 

קו סיוע "הורים למען הורים"

1-800-399-333

רביעי, 20 יולי 2016 08:36

מטה מקצועי

Written by 
Rate this item
(0 votes)

מנכ"לית אקים ישראל - סיגל פרץ יהלומי

 

סיגל פרץ יהלומי לאתר אקים Small

 

ילידת נובמבר 1971.

בעלת תואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת בר-אילן, לימודי תעודה בעיתונאות ותקשורת ותואר ראשון בקרימינולוגיה וחינוך. בוגרת לימודי מדיניות ציבורית למוגבלויות התפתחותיות באוניברסיטת דאלוור בארה"ב. בוגרת קורס דירקטורים ונושאי משרה במרכז הבינתחומי הרצליה.

 

החל מיוני 2009 משמשת כמנכ"לית אקים ישראל - ארגון הורים המייצג כ-34,500 אנשים עם מוגבלות שכלית. בתפקידה הקודם שימשה במשך 5 שנים וחצי, כסמנכ"לית חינוך ורווחה בעיריית בת-ים ועסקה בהטמעת תכניות רבות לצמצום פערים חברתיים שגולת הכותרת שלהן היא פיתוח "מודל בתים לחינוך אישי" והקמת מערך שירותי רווחה לילדים בסיכון בקהילה. כן מלאה בעבר תפקידים חברתיים אחרים, "בקידום נוער" ועוד, ושימשה כעיתונאית.

 

חברת ועד מנהל של עמותת "יכולות" מיסודה של קרן רש"י הפועלת למוביליות חברתית באמצעות העלאת שיעור הזכאות לבגרות.

 

דירקטורית בחברה למתנ"סים, חברה ממשלתית המובילה קידום קהילות ועיצוב דמותה של החברה הישראלית כחברה אזרחית צודקת, שוויונית ומועצמת, המגלה מעורבות ואחריות ציבורית.

 

 

סמנכ"ל אקים ישראל - נתי בן נתן

 

 natan

 

יליד 1967

תושב מודיעין – מכבים – רעות

 

בעל תואר BA ו-MA במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה. בוגר המכללה לביטחון לאומי שלצה"ל, קורס להכשרת דירקטורים של מכללת "תפנית" וכן קורס גישור שלמכללת "גומא".

 

שירת במשך עשרים וחמש שנים בצה"ל והשתחרר בדרגת סגן-אלוף. מילא שורה של תפקידי פיקוד ומטה בכירים בחיל המשטרה הצבאית וביחידת מצ"ח, ביניהם מפקד בסיס ההדרכה החיילי.

 

עם סיום שירותו, נבחר לתפקיד מנכ"ל עמותת "סחלבים" –מתנ"ס מודיעין מכבים רעות, העוסקת בתחום החינוך הבלתי פורמאלי של הגיל הרך ועד הגיל השלישי, לרבות ריכוז תחום הנוער, הספורט ושילובם אנשים עם צרכים מיוחדים בפעילות הפנאי בעיר. הוביל להקמת מבנה המתנ"ס הראשון בארץ, המשלב בתוכו בית פעילות לאנשי אקים ואנשים עם צרכים מיוחדים נוספים. במקביל, שימש גם מנכ"ל עמותת "עירוני מודיעין", המאגדת תחתיה את כלל ענפי הספורט התחרותי בעירו בכלל זה ענף הכדורגל, הכדורסל, הכדוריד, הכדורעף, הסיף והגלגיליות.

 

החל תפקידו כסמנכ"ל בחודש מרץ 2015 ואחראי, בין השאר, על מערך הדיור הארצי, מערך התעסוקה הארצי ותכניות מכלילות בתחומי הפנאי והרפואה.

 

משמש כדירקטור בחברה לפיתוח שירותים חברתיים ברחובות.

 

 

מנהלת כספים – פנינה אורי

 

פנינה אורי

 

ילידת 1954

תושבת רעננה

 

בעלת תואר B.A בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב. לפנינה ניסיון בניהול כספים בכיר הן במגזר העסקי והן במוסדות ללא כוונת רווח. בתפקידה הקודם כיהנה כמנהלת כספים בעמותת אור ירוק. קודם לתפקידה זה שימשה פנינה בתפקידי ניהול כספים וחברת הנהלה בחברות היי טק וכן בצוות היזמים של חברת הסטרט אפ ממקו תוכנה שהוביל אותה להנפקה ציבורית בנאסד"ק.

 

 

 

מנכ"ל אקים לאפוטרופסות - יזהר דמארי

תושב תל אביב.

 

בעל B.A בעבודה סוציאלית אוניברסיטת תל אביב. בעל וותק של 35 שנה בתחום עבודה סוציאלית, מתמחה בענייני אפוטרופסות,ייעוץ להורים ומשפחות. מייסד ומנהל כללי של עמותת אקים לאפוטרופסות משנת 1980.

 

 

מנהלת אגף סנגור קהילתי - לאה ברקמן פורת

ילידת 1952

תושבת מכמורת.

 

בעלת השכלה בתחום החינוך הבלתי פורמלי וחינוך מיוחד. החלה את עבודתה באקים בשנת 78. ממקימי קו הסיוע "הורים למען הורים". סללה את הדרך לשילוב התיאטרון והאמנות במסגרות הדיור, הקימה ופיתחה את מערך ריכוז והנחיה של ועדי ההורים במעונות הפנימייה לאנשים עם מוגבלות שכלית ובשנים האחרונות עומדת בראש האגף לסנגור קהילתי, המרכזת את פעילות הנהלת סניפי אקים וועדי הורים בדיור החוץ ביתי ברחבי הארץ.

 

 

מנהל אגף תרבות חינוך וספורט – חיים רווה

 

חיים רווה

 

יליד 1950

תושב חוגלה שבעמק חפר.

 

בעל תואר ראשון, B.E.D בחינוך גופני התמחות בחינוך מיוחד – מכללת וינגייט. בוגר סדנת התיאטרון של עמק חפר ולימודי תעודה בתחומים של רפואה משלימה ,אמנויות לחימה רכה והתנהגות מכילה. מזה 4 שנים נגן סקסופון חובב.

 

החל את עבודתו באקים בשנת 79, היה פורץ דרך בשילובם של אנשים עם מוגבלות שכלית בעולם הספורט בניצחון הרוח והגוף. ממייסדי עמותת ספיישל אולימפיקס ישראל וניהל אותה במשך העשור הראשון לקיומה בישראל, עמד בראש משלחות שייצגו את ישראל בתחרויות בינלאומיות בחו"ל.

 

משנת 2006 ניהל את המחלקה לספורט באגף לתרבות אמנות וספורט. החל מאפריל 2012 הוא משמש בתפקיד מנהל אגף תרבות, חינוך וספורט של אקים ובמסגרת זו מקדם את תכניות הנופש הקייטנות ונופשוני הקיץ, תכניות הפנאי בדיור ובקהילה , אמנויות הבמה ואמנויות פלסטיות , מקדם את תכניות "שווים במדים" ושרות לאומי אזרחי, תכניות הספורט ומוביל מיזמי חינוך להטמעת עמדות חיוביות כלפי אנשים עם מוגבלויות ומיזמים של הנגשה קוגניטיבית.

 

 

דובר אקים ישראל– אבי מספין

 

20160705 1038500 resized Medium

 

יליד 1976

תושב יהוד.

 

בעל תואר ראשון בתקשורת ומדעי המדינה מאוניברסיטת בר-אילן. בוגר קורס לכתבי עיתונות, טלוויזיה ורדיו של חדשות ערוץ 2. בתפקידו הקודם שימש במשך שנים, דובר, לוביסט וסמנכ"ל ב"אגודה הישראלית למען יהודי אתיופיה". כמו כן עבד כתחקירן בתוכנית בוקר של קשת בערוץ 2 ויועץ מכירות.

 

מכהן כדובר אקים ישראל מחודש יולי 2010. במסגרת עבודתו באקים ישראל, מנהל אבי ברמה הארצית את מערך הדוברות של אקים ישראל ופועל להתמעט עמדות חיוביות של הציבור כלפי אנשים עם מוגבלות שכלית בישראל ולקידום פעילויותיה הרבות של העמותה, בכלי התקשורת השונים.

 

 

עוזרת מנכ"לית ומנהלת מחלקת תוכניות עבודה – יעל בנימין

 

יעל בנימין

 

ילידת 1964

תושבת צורן.

 

בעלת תואר ראשון במכללת בית ברל בחינוך בלתי פורמאלי עם התמחות במדעי החברה. בין תפקידיה הקודמים סמנכ"לית במשמר החינוך וניהול מערכות בחירות מוניציפאליות.

 

עובדת באקים מזה 7 שנים כמנהלת לשכת מנכ"ל וכיום כמנהלת מחלקת תכניות עבודה ועוזרת מנכ"לית.

 

 

מנהלת המחלקת המשפטית - עו"ד נועה בן צבי

 

נועה בן צבי

 

ילידת 1973

תושבת הוד השרון.

 

בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. עורכת דין משנת 1999. בוגרת קורס גישור ופרקטיקום בגישור.

 

עובדת כעורכת דין באקים משנת 2004, כיום יועצת משפטית ומנהלת המחלקה המשפטית.

 

 

מנהלת מחלקת קשרי חוץ- שני ישורון

 

שני ישורון2

 

ילידת 1979.

תושבת תל אביב.

בעלת תואר ראשון במדע המדינה ותקשורת ציבורית מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במדע המדינה עם התמחות בתקשורת פוליטית מאוניברסיטת תל אביב. היום דוקטורנטית למדע המדינה באוניברסיטה העברית בירושלים החוקרת שלטון פרסונלי במדינה דמוקרטית.

בתפקידה הקודם כיהנה במשך 5 שנים כמפתחת המשאבים של בית הספר ללימודי הסביבה ע"ש פורטר באוניברסיטת תל אביב ובעברה כיהנה גם כמפתחת המשאבים של התנועה למען איכות השלטון בישראל. שני חברה בקהילת ROI120 המחברת בין צעירים יהודים פורצי דרך מרחבי העולם והייתה שליחה מתנדבת של הסוכנות היהודית וארגון "הילל" לאוניברסיטת ווסטרן אונטריו בקנדה. 

 

 

מנהל אגף תעסוקה ופנאי - דותן סגל

 

 

 

מנהל מחלקת בינוי ופיתוח - אריאל טנא

 

אריאל טנא.jpg

 

יליד 1963

תושב הרצליה.

 

הנדסאי בניין בהשכלתו. שימש כמנהל ומפקח על פרויקטים בתחום הבנייה בחברות מגוונות (מכון "קידום" לקורסים פסיכומטריים, מנפאואר ישראל , פלאפון, דומינוס' פיצה ישראל , אינטרנט זהב ועוד).

 

במסגרת עבודתו כמנהל מחלקת בינוי ופיתוח באקים ישראל, אריאל מלווה הקמתם של פרויקטים בתחומי הבינוי והרכש תוך שיתוף פעולה עם הקרן לפיתוח שירותים של המוסד לביטוח לאומי, קרן שלם וכן מול הרשויות המקומיות. כמו כן עוסק בביצוע פרויקטים מיוחדים במטה אקים מול הסניפים ברחבי הארץ.

 

 

מנהלת אגף דיור בקהילה – ורד רודיך

 

vered

 

ילידת 1964

תושבת רחובות.

 

בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית- מנהל ציבורי. החלה את עבודתה באקים בשנת 2008. מילאה מספר רב של תפקידים- עו"ס, מדריכת סטודנטים מנהלת הוסטל ומנהלת מערך דיור מקומי.

 

בשנה האחרונה עומדת בראש האגף לדיור, המרכזת את פעילות מערכי הדיור ברחבי הארץ.

 

 

מנהלת מחלקת משאבי אנוש והדרכה – אתי אביר בלושטיין

 

ל2שם

ילידת 1977.

מתגוררת בתל מונד.

 

בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ממכללה האקדמית ת"א יפו ותואר שני בפיתוח ארגוני מערכתי מאוניברסיטת חיפה.

 

אתי בעלת ניסיון עשיר של למעלה מ – 10 שנים בתחום משאבי אנוש ופיתוח ארגוני, מארגונים עסקיים מובילים במשק.

 

בתפקידיה הקודמים עסקה רבות בבנייה והטמעה של תהליכים ארגוניים וכן בפיתוח תשתיות משאבי אנוש כתמיכה במטרות ארגוניות.

 

אתי הצטרפה לאקים בספטמבר 2015 כמנהלת מחלקת משאבי אנוש והדרכה.

 

 

יועצת משפטית ומנהלת הקליניקה המשפטית - עו"ד שרונה מזרחי

 

שרונה

 

ילידת 1977.

 

עורכת דין בעלת תואר ראשון במשפטים.

 

החלה את עבודתה באקים בשנת 2002. החלה את פעילותה למען אנשים עם מוגבלות שכלית כאשר התנדבה במשך 8 שנים במועדון 'אחים' בחולון.

 

בתפקידה כיועצת המשפטית באקים ישראל, שרונה מפתחת את נושא קידום, ייזום ומימוש זכויותיהם של אנשים עם מוגבלות שכלית ובני משפחותיהם.

 

שרונה היא בין כותבות מדריך הזכויות למשפחות - 'אקימידע'. כמו כן מנהלת את הקליניקה לזכויות אנשים עם מוגבלות שכלית, בשיתוף המרכז הבינתחומי בהרצליה.

 

Last modified on חמישי, 06 אפריל 2017 13:23
Akimadmin

Quis fringilla quis cursus urna sed sed velit nunc metus condimentum. Et pretium nec magna eros id commodo ligula Phasellus Curabitur wisi. Lacus elit lorem ridiculus vitae tempus eget nibh ut risus et.

Website: www.joomlart.com
עוד בקטגוריה זו: « מצגת אמנת האום
 
דף הבית אודות מטה מקצועי